Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - strona główna Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - kontakt Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - mapa strony
Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - strona główna Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - english version


Hotel Bristol


Forte Hotel Orbis Bristol Sp. z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
00-325 Warsaw
tel.: (48)(22) 625 25 25
faks: (48)(22) 625 25 77

Warszawa, 25 kwietnia 1996 r.
 
 

DO WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

 
Niniejszym stwierdza się, że Usługi Odkażania, Dezynfekcji i Deratyzacji "Pest and Rat Control" pana Jacka Mokrzewskiego jest od września 1993 roku jedyną firmą dbającą kompleksowo o powierzchnię hotelu Bristol w zakresie prewencji dezynfekcyjno-deratyzacyjnej.
Usługi świadczone przez firmę pana Mokrzewskiego są wykonywane rzetelnie, z niepomijaniem najmniejszych powierzchni i z właściwą dbałością o hotel. Współpraca firmy ze wszystkimi działami charakteryzuje się elastycznością w terminach i zrozumieniem specyficznych wymagań naszej branży.
Dzięki regularności i rzetelności usług świadczonych do chwili obecnej na rzecz hotelu Bristol przez "Pest and Rat Control", możemy zaoferować naszym klientom pokoje wolne od jakichkolwiek insektów, co samo w sobie jest dobrą rekomendacją dla wszystkich przyszłych klientów firmy pana Mokrzewskiego.


  Executive Housekeeper