Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - strona główna Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - kontakt Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - mapa strony
Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - strona główna Dezynfekcja (odkażanie), Deratyzacja (odszczurzanie), Dezynsekcja - english version


ORIFLAME


Oriflame Poland Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 135
02-231 Warszawa
tel. (48)(22) 458 02 00
fax. (48)(22) 458 02 02

Warszawa, 29 września 2003
 
 

LIST REFERENCYJNY

 
Jest nam niezmiernie miło zaświadczyć, że firma Pana Jacka Mokrzewskiwego "PEST and RAT CONTROL" obsługuje nas w zakresie dezynsekcji i deratyzacji od 1995 r. W okresie tym dała się poznać jako solidny dostawca usług, wykonujący swoje prace odpowiedzialnie, profesjonalnie i terminowo, zachowując jednocześnie elastyczność w podejściu do potrzeb klienta.

Współpraca z Panem Jackiem Mokrzewskim układa nam się bardzo dobrze i możemy z czystym sumieniem polecić usługi firmy Pana Jacka Mokrzewskiego w zakresie dezynsekcji i deratyzacji innym kontrahentom.


 
Z poważaniem
 Krzysztof Krawczyk
Kierownik Działu Administracyjno - Gastronomicznego